Jüt Çantalar

Jüt çantalar birçok kullanım alanına uygun tanıtım, reklam ve organizasyonlar için kullanıma uygun. Baskılı ve baskısız olarak kullanılabilen jüt çanta modelleri kese olarak da kullanılabilir.

Dilediğiniz ölçü ve kumaş konusu ile ilgili talep veya fiyat sorgularını talep formu üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Ağzı büzgülü kese modelleri de farklı model ve ölçülerde tasarlanır. Çalışmanıza ve sektörünüze uygun jüt çanta modelleri ve jüt kese modelleri tasarlanır. Kullanım alanıza uygun şekilde bizlere danışabilirsiniz. İstediğiniz bez çanta modellerini talep ettiğiniz ölçü ve modelde bizlerden alabilirsiniz.

Jüt Kese

Jüt keseler birçok sektör ve organizasyonlarda kullanıma uygundur. Bu nedenle jüt keseler baskılı ve baskısız olarak tanıtım amaçlı kullanıma uygundur. Günümüzde ambalaj için uygun olan ürünlerde doğa dostu ve çevre dostu olması ile kullanım alanı genişlemektedir. Popülaritesi her geçen gün artan bez keseler üzerlerine logo baskısı yapılarak reklam ve tanıtım için tercih ediliyor. Çevre dostu olması ile kullanımı sıkça tercih edilen bez kese doğada kayboluyor. 

Baskılı Jüt Kese

Baskılı jüt keseler promosyon ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle firmalar jüt keselerin üzerine logo baskısı yaparak kullanımı alanı buluyor. Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılması dışında organizasyonlar ve etkinlikler için de kullanılıyor. Kına, düğün ve benzeri etkilinlerde sunum için uygundur. Çünkü farklı ebatlarda baskılar ve renkli çalışmalar yapılıyor.

Jüt Çanta ve Kese İmalatı

Jüt Çantalar ve jüt keseler istenilen ölçüde ve modelde üretime uygundur. Doğa dostu ve tamamen doğada kaybolan jüt kumaş tamamen organiktir. Firmaların veya şahısların reklam, tanıtım ve promosyon amaçlı kullandığı jüt çantalar aynı zamanda organizasyon ve etkinlikler için kullanılan jüt keseler üretmekteyiz. Toptan adetli üretimlerimiz ile firma ve şahısların jüt çanta ve jüt kese taleplerini üretim ve teslimat aşamasına ardından teslimat sonrası hizmetlerine dek karşılamaktayız. Birçok organizasyon ve ürün sunumu için kullanılan jüt keseler talep ettiğiniz modellerde üretimi gerçekleşiyor.

Çanta Sektöründe Hizmet Amacımız

Çünkü B&M, kumaşına göre size en uygun ve amacınıza hizmet edecek kumaş seçimi için doğru yönelimi sağlıyor. Müşterilerimizi sadece bir müşteri olarak görmenin ötesinde hizmetler veriyoruz. Bu nedenle doğru kumaş seçimi, doğru baskı tekniği ve doğru hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. 

Baskılı ve baskısız ürünler konusunda sadece çanta odaklı kalmıyor çok kısa bir süre sonra baskılı ve baskısız tişört üretimiyle de sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button