Baskılı Omuz Askılı Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Ön Kısım Ofset, Arka Kısım Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Baskılı Omuz Askılı Çanta

Baskılı Omuz askılı çanta, tanıtım ve promosyon amaçlı tercih edilen bez çanta ürünlerinden. Promosyon bez çanta dışında da birçok etki alanı olan ham bez çanta, bez kese üretimi için de kullanılıyor. Ham bez çantaların promosyon bez çanta olarak tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri fiyat/performans odaklı bir bez çanta olmasıdır. Bu nedenle, çeşitli kullanım alanları olmasına rağmen çoğunluğu promosyon bez çanta sağlıyor. Üzerine herhangi bir görsel baskı uygulayabileceğimiz bez çantalar, ölçeklendirilebilir ve tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Bu nedenle bez çanta ürününden birçok farklı bez çanta modelleri çıkabiliyor. Bu nedenle tamamen müşterilerimizin talepleri ve sektör uyumluluğu odaklı bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz.

Ham Bez Çanta

Omuz askılı çanta modelinin yanı sıra birçok farklı model ve ölçüde ham bez kumaştan çantalar üretiyoruz. Tedarik, üretim ve satış aşamalarının bir arada gerçekleşen kusursuz hizmet anlayışı. Ham bez çantalar gündelik yaşamda da kullanıma uygun. Bu nedenle birçok firma promosyon amaçlı tercih ediyor. Promosyon bez çanta aynı zamanda uzun süreli bir reklam çalışması ve tanıtım ürününe dönüşüyor. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerimizin talepleri ile doğru ölçü, doğru model ve sorunsuz süreç yönetimi sağlıyoruz. Bez çanta modelleri içerisinde farklı kumaş seçenekleri ve ölçü tercihleri sunuyoruz. Toptan bez çanta üretimi yanı sıra butik adetli bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Çünkü Bez Çanta Modelleri olarak önceliğimiz her zaman için müşterilerimizin talepleri oluyor. Bu nedenle sizler de bez çanta ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Her geçen gün daha iyi ve ileriye yönelik fikirlerimiz ile güncel kalıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşümler bizim sektördeki başarımızı işaret etmektedir. Sizler de kusursuz ve sorunsuz bir bez çanta tedariği için bizlerle iletişime geçebilir, talep ettiğiniz bez çantayı ürettirebilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button