Hakkımızda

2010 yılı itibari ile aktif olarak sektör içinde bulunan kendi branşlarında büyük başarılara imza atmış iki genç girişimcinin bilgi, deneyim, donanım, heyecan, güç ve başarılarını birleştirme kararı ile 2021 yılında İstanbul Fatih’te HCT Tekstil’i hayata geçirerek B&M marka modelini canlandırmayı başarmışlardır.

Sektörde gözlemlenen eksik ve süreç yönetimi ile ilgili gözden kaçan kusur ve hataları analiz ederek doğru ürün, doğru müşteri yönetimi, stratejik ürün yönetimi ile müşteriye şeffaf bilgi akışı, zamanında teslim, kalite ve talep edilen ürüne uygun fiyat politikası ile sunmayı hedef edinmiştir.

Kaliteyi Önemsiyoruz ve Biliyoruz ki Son Kontrolü Müşterilerimiz Yapıyor

Kalite kontrolü bizim iş ahlaklarımızdan biridir. Bu nedenledir ki ilk sipariş eşittir son sipariş..

İlk siparişimizin kalite ve heyecanı ile son siparişimize kadar AR-GE çalışmalarımız ışığında daha iyi daha kaliteli hep bizimle olmalı modeli ile çizgimizi bozmadan devam edeceğiz.

Şirketimize ulaşan ve yönelen her türlü bilgi arayışı ile gelen kişi-ler ve kurum-lar kontrol mercilerine; memnun, soruları cevaplanmış olarak karşılıklı memnuniyet ve mutlulukla ürünlerimizi teslim etmeye devam edeceğiz.

Uzun yıllardan süregelen partnerliklerimizle Türkiye’deki birçok kurumsal firma, kişi, resmi kurum, dernek ve vakıfların bez çanta ve tişört tedarikçisiyiz.

Ürettiğimiz milyonlarca adet bez çanta ve tişörtlerin günümüze kadar hatalı, kusurlu dönüşünün olmaması gurur kaynağımız ve doğru yolda olduğumuzun bize olan dönüşüdür.

Bize ürün veya yönetim işleyiş süreleri üretim aşamaları gibi soru, ön görü, danışma, fikir, istek bildiren kişi ve kurumların bizim nazarımızda anlık müşteri değil, uzun yıllar sürecek iş ortaklığı arz & talep köprümüzün zincirini oluşturacak yol arkadaşlarımızdır.

Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Sosyal sorumluluklarımızın, vatanımız ve milletimizin katma değer kazanması gerektiğinin bilincinde, özverisinde olarak çalışma hayatımıza bu adımlarla, aynı çizgide başladık ve koşmaya devam edeceğiz.

 

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button