Gabardin Çanta

Gabardin çanta diğer bez çantalar gibi gündelik kullanımda ön plana çıkmaya başladı. Naylon poşetlerin yasaklaması ile kullanım alanlarına göre bez çantalar yer ediyor. Gabardin çantalar da birçok sektöre hitap eder ve kalıcı bir reklam çalışmasıdır.

Farklı bez çanta modellerimiz için talebinize uygun bez çantaları ürünler butonu altında bulabilirsiniz. Tüm bez çanta modellerini görmek için tıklayınız..

 

Üzerine baskı çalışması uygulanarak promosyon amaçlı kullanıma uygun. Farklı gramaj değerlerinde olan gabardin çantalar kumaş biçimi ile diğer bez çantalardan farklıdır.

Bez çantalar genel olarak gramajları itibari ile fiyat/performans dengesi sağlar. Birçok reklam ve promosyon amacının dışında firmaların plaj çantası amacı ile de kullanmaktadır. Plaj çantası olarak logo baskılı veya herhangi bir baskı çalışması ile tanıtım yapmaya uygundur. Yıkama işlemi ardından çekme yapmaz ve dikiş yapısı çaprazdır.

Baskılı Gabardin Çanta

Gabardin çantalar üzerlerine antikanserojen su bazlı boyalar ile baskı uygulanır. Her baskı tekniğini kabul eden gabardin kumaş çanta ölçüsü dahilinde baskı yapılır durumdadır. Bu nedenle baskı görseli fark etmeden diler tek renk dilenirse çok renk olarak baskı uygulanabilir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda logo baskısı veya tanıtım, kampanya amaçlı kullanılacak bir görsel baskısı yapılabilir. Gabardin çanta kumaşının kullanıldığı alanlar ile ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin taleplerini kusursuz olarak karşılamaktayız.

Toptan Gabardin Çanta

Gabardin çanta üretimini toptan mantığı ile sağlıyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda talep edilen ölçü ve çanta modelini üretmekteyiz. Farklı bez çanta modelleri çıkarabildiğimiz üretim parkurumuz ile toptan bez çanta satışı yapmaktayız. Toptan satışlarımızın müşterilerimize en makul faydası fiyat politikamızın uygun ve fiyat/performans odaklı olmasıdır.

Bez Çanta Üretimi

Bez Çanta Modelleri olarak birçok bez çanta kumaşının üretimini sağladığımız gibi gabardin çanta üretimi de gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda körüklü, körüksüz veya diğer çanta modellerinin üretimini sağlıyoruz. Her sipariş aşamasında müşterimize özel olarak üretim sağlanmaktadır.

Farklı bez çanta modellerimiz için talebinize uygun bez çantaları ürünler butonu altında bulabilirsiniz. Tüm bez çanta modellerini görmek için tıklayınız..

 

Bez Çanta Modelleri

Bez çanta modelleri, kullanım amaçlarına uygun bez çanta üretiminin ve ölçülenebilirliği ile sınıflandırılıyor. Bu nedenle, çeşitli bez çanta modelleri ile üretim konusunda alternatifler sağlıyor. Bizler de özellikle promosyon bez çanta ve diğer sektörlerine uygun bez çanta üretimi konusunda toptan bez çanta hizmeti sağlıyoruz. Çünkü, birbirinden farklı sektörler ve bu sektörlere özgün bez çantalar üretmek mümkün. Bez çantanın özellikle ölçülendirilebiliyor olması nedeni ile çeşitli modeller üretim imkanı sağlıyor. Bu nedenle, üretim imkanının verdiği bu çeşitlik ile bez poşetler tüm sektörlere hitap ediyor. Pamuklu çanta oluşu ile de çevreye duyarlı ve doğa dostu bir ürün kullanım imkanı sağlıyor. Kumaş çanta modelleri ile birçok sektör çevreye duyarlı, doğa dostu ve geri dönüştürülebilir çantalara sahip oluyor. Bez çanta modelleri olarak, bizlerin amacı da müşterilerimize promosyon amacına uygun bez poşet üretimini gerçekleştirmek. Özellikle son dönemde oldukça popülarite kazanan kumaş çantalar, kullanım alanları ile her geçen gün daha da popüler oluyor. 

Ham bez çanta modelleri, özellikle promosyon alanında sıklıkla tercih gören bir kumaş modelidir. Bu nedenle, promosyon bez çanta, eşantiyon bez çanta gibi farklı isimlerle de anılsa da genellikle ham bez kumaştan üretimi gerçekleştirilmektedir. Çünkü, gerek fiyat gerekse performans ve kullanım açısından sıklıkla tercih görüyor. Bu etkenler sonucunda da promosyon bez çanta alanı dışında çeşitli alanlarda da kullanım imkanı buluyor. Belirttiğimiz etkenler dışında da kullanıma uygun ve çeşitliliği ile her geçen gün yeni alanlarda da kullanım adına kendine yer buluyor.

Bez çanta modelleri olarak sadece bir üretici değiliz. Sadece bir toptancı veya promosyon ajansı değiliz. Bez çanta modelleri olarak adı geçen süreçlerin hepsini bir arada yönetiyor ve müşterilerimizi kusursuz memnuniyet ile tanıştırıyoruz. Bez çanta sektörü ile edindiğimiz başarılar ile devamında müşterilerimizi memnun edebileceğimiz farklı sektörlerde de hizmet vermekteyiz. Çok yakında. Baskılı ve baskısız ürünler konusunda sadece çanta odaklı kalmıyor çok kısa bir süre sonra baskılı ve baskısız tişört üretimiyle de sizlere hizmet vermeye başlayacağız. 

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button