Plaj Çantaları

Plaj çantaları adını kullanım amacından almış bir başka bez çanta modelidir. Birden çok kumaş çeşidi ile yapılabilir. Bu kumaş çeşitleri ile de birçok bez çanta modelleri yapılmaktadır.

Dilediğiniz ölçü ve kumaş konusu ile ilgili talep veya fiyat sorgularını talep formu üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Plaj Çantası

Plaj çantaları aslında gabardin çanta, rips çanta ve kanvas çanta gibi çanta kumaşlarından türetilerek yer edinmiştir. Bu kumaş türleri ile çeşitli bez çantalar yapılmaktadır. Farklı ebatlarda bez çantalar, farklı ebatlarda bez keseler gibi. Küçük plaj çantası veya büyük plaj çantası da olabilir. Plaj çantalarının bir başka bilinen adı da deniz çantasıdır. Kullanım alanı ile insanların akılda kalıcı olarak kullandığım isimler. 

Baskılı Plaj çantası

Baskılı ve baskısız olarak müşterilerimize sunduğumu bez çantalar. Plaj çantaları başlığı altında anlatıldığı gibi kullanım alanına hizmet eder. Firmalar logo baskısını yaptırarak veya butik işletmeler farklı baskı çalışmaları yaptırarak satışını sağlamaktadır. Farklı baskı teknikleri ile baskılı plaj çantası yapılabilir. Sizler görmek istediğiniz plaj çantası modeline bizlere danışarak temin edebilirsiniz. Farklı bez çanta modelleri ve baskı önerileri için de bizlerden fikir alabilirsiniz. Üretim parkuru bölümümüzde daha önce çalışmasını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sizlere uygun olan ya da benzerini istediğiniz bir çalışma üzerinden örneklendirebilirsiniz. 

Deniz Çantası

Plaj çantasının bir başka anıldığım isim deniz çantası. Yine aynı kumaşlar ile üretilen çantalardır. Amaçları isimlerinin dışına çıkan bu çantalar birçok kullanım kolaylığı ile kullanılıyor.

Plaj Çantası Kullanım Alanı

Sadece bilinen adı ile plaj çantası olmak dışında birçok alana hitap eder. Kumaş yapısı olarak kanvas çantalar, rips çantalar ve gabardin çanta kumaşlarından üretilir. Plaj çantası dışında günümüzde alışveriş çantası olarak da kullanılır. Bu nedenle Reklam ve promosyon amacı ile de kendine kullanım alanı oluşturmuştur. Firmalar reklam ve tanıtım amaçlı promosyon bez çantalara sıklıkla yönelirler. Kullanım süresinin uzun oluşu reklamın da kalıcılığını arttırmaktadır. Bu nedenle günümüzde bez çantalar uygun fiyatlı reklam kampanyası imkanı sağlıyor.

Plaj Çantası Toptan

Yukarıda bahsedildiği gibi farklı bez çantaların genel ismi olan plaj çantası toptan üretime uygundur. Müşterilerimiz talep ettiği bez kumaş ile gabardin, rips, kanvas gibi kumaşlarla üretimini sağlıyoruz. Farklı ebat ve istenilen bez çanta modeli ile üretilmeye uygundur. Toptan bez çantaları promosyon ve reklam amacı ile temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve farklı kumaş kaliteleri ile toptan satışını gerçekleştiriyoruz. Toptan alınıp perakende satılabileceği gibi tanıtım amaçlı kullanıma uygundur. Birçok reklam bütçesine oranla daha uygundur. Kendi içinde de kumaş yapısına göre daha uygun hale de gelebilir. 

Plaj Çantası İmalatı

Farklı bez çanta modelleri ile ürettiğimiz plaj çantaları mevcut. Sadece bez çanta modelleri olarak değil aynı zamanda farklı kumaş modelleri ile üretmekteyiz. Plaj çantası olmaya uygun kumaşlar arasından bütçenize uygun plaj çantasını sizler için üretiyoruz. Satış aşaması dahil bu aşamadan başlayarak üretim ve satışın tamamlanmasına kadar. Aynı zamanda satış sonra talep/şikayet ve benzeri durumlarda da müşterilerimizin yanındayız. Kusursuz süreç yönetimi sağlayan ekibimiz ile müşteri her zaman memnun. Plaj çantası imalatı ve diğer tüm bez çanta imalatını titizlikle yapmaktayız. 

Baskılı ve baskısız ürünler konusunda sadece çanta odaklı kalmıyor çok kısa bir süre sonra baskılı ve baskısız tişört üretimiyle de sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button