Tela Çantalar

Tela çantalar naylon poşet kullanımının azalmasında en büyük etkisi olan çantalardan biridir.

Dilediğiniz ölçü ve kumaş konusu ile ilgili talep veya fiyat sorgularını talep formu üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Tela Çantalar

Farklı isimlerle bilinen tela çantanın diğer isimleri de şöyle: Nonwoven çanta ve elyaf çanta gibi birbirinden farklı isimlerle bilinmektedir. Birçok kullanıcı aslında kumaşın isminden çok kullanım alanları ile adını bilmektedir. Çevre dostu oluşu ve doğaya duyarlı bir üretim olduğu için tercih sebebi her geçen gün artmaktadır. Gündelik kullanıma uygun oluşu ile birçok sektörde farklı amaçlar ile tela çantalar kullanılır.

Nonwoven Çanta

Tela çantanın bilinen bir başka ismi de nonwoven çantadır. Aynı şekilde elyaf çanta olarak bilinen tela çanta birçok farklı isimde bilinmektedir. Bez çantalar genel olarak birçok isimle anıldıkları için temin etmek isteyen müşterimizin bu konuda soruları oluyor. Sadece tela çanta hakkında değil tüm bez çanta modelleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz bez çanta modelleri hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 

Tela Çanta Kullanım Alanları

Uzun bir süredir eczanelerin, pastanelerin ve hatta hastanelerin de kullandığı tela çantalar halk arasında bu meslekleri kendine isim edinmiştir. Tela çanta için kumaşın adını bilmeyen birçok insan. Eczane çantası, pastane çantası hatta hastane çantası olarak bilmektedir. Buradaki ana temanın ardından tela çantaların çevre dostu oluşu gelmektedir. Bu nedenle reklam ve promosyon amaçlı artık her sektöre hitap etmektedir. 

Günümüzde birçok şirket fiyat performans odaklı bir reklam çalışması arayışındadır. Bu noktada da bez çantalar ön plana çıkıyor. Sektörlerine uygun olarak her kitleye hitap eden bez çantalar kalıcı olmaları ile de kalıcı reklam sağlıyor. Tela çanta isteyen müşterilerimiz de sektörlerine uygun tela çantayı bizlerden temin edebilirler.

Tela Çanta İmalatı

Sektörlere ve kullanım amaçlarına göre şekillenebilir ve farklı ölçülerde çalışılabilir. Talep ettiğiniz ölçülerde tela çanta burada. Tela bez çantalar tek bir kalıp ve şekilde değildir. Her renk tela çantaların imalatını sağlıyoruz. İster körüklü ister körüksüz nasıl isterseniz. Tela Çanta talebinizi bize ilettiğiniz taktirde sizlere tela çanta detaylarını ve sizin ihtiyacınızı karşıylacak tela çanta modellerini sunarak doğru tela çantayı temin etmenizi sağlıyoruz. Doğru çanta, doğru tedarikçi, zamanında teslim gibi sektöre sağladığımız birçok avantaj var. Her kalite tela çanta imalatı konusunda destek veriyoruz.

Baskılı Tela Çanta

Reklam ve promosyon tela çantalar ile artık bir bütün. Her sektöre hitap eden tela çantalar üzerine baskı yapılabilir çantalardır. Sizlerde reklamını yapmak istediğiniz bir şirketin logosunu tela çantanın üzerine bastırabilirsiniz. Tanıtım ve promosyon amacı ile insanların günlük kullanımda da yanında olduğu için sürekliliği uzun ve kalıcıdır. 

Çanta Sektöründe Hizmet Amacımız

Çünkü B&M, kumaşına göre size en uygun ve amacınıza hizmet edecek kumaş seçimi için doğru yönelimi sağlıyor. Müşterilerimizi sadece bir müşteri olarak görmenin ötesinde hizmetler veriyoruz. Doğru kumaş seçimi, doğru baskı tekniği ve doğru hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. 

Baskılı ve baskısız ürünler konusunda sadece çanta odaklı kalmıyor çok kısa bir süre sonra baskılı ve baskısız tişört üretimiyle de sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button