Baskılı Ham Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön 3 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Baskılı Ham Bez Çanta

Birçok baskı çeşitlerimizin arasında bulunan bir diğer çalışmamız da baskılı ham bez çanta. Farklı görsel ve sektörlerine uygun gerçekleştirdiğimiz baskı çalışmaları. Promosyon bez çanta sektörünün hitap etmediği hiçbir sektör olmadığı gibi farklı baskı teknikleri de bu durumun artışını sağlamaktadır. Sektörlerin ihtiyaçlarına uygun tanıtım ve reklam amaçlı promosyon bez çantalar burada. Promosyon amaçlı bez çanta üretimi ve yanı sıra butik ve bezeri amaçlarla baskılı bez çantalar.

Ham Bez Çanta

Ham bez çanta özellikle son dönemde sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü birçok sektöre hitap eden ve uygun kullanım alanı tercih sebebi. Modern kullanıma uygun olması ise modaya ayak uydurmasını sağlıyor. Bu nedenle ham bez çantalar herhangi bir sektör sınırlamasına kalmadan tercih ediliyor. Promosyon amaçlı kullanılması marka bilinirliğini sağlıyor. Bu nedenle promosyon ham bez çantalar her sektörde kendine yer buluyor. Promosyon bez çanta her ebat ve ölçüde kullanıma uygun. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

Ham Bez Çanta Nereden Alınır?

Faklı model ve ölçü seçeneleri ile birbirinden özgün ürünler geliştiriyoruz. Hambez çanta modellerimiz de bunlar arasında en sık tercih edileni. Bu nedenle hambez çanta talep eden müşterilerimize farklı modeller sunabiliyoruz. Standart hambez çanta algısından farklı beklentiler içersinde olan müşterilerimize sektörlerine uygun hambez çanta üretimi sağlıyoruz. Bu nedenle tercih edeceğiz hambez çanta üretimi firmalarından taleplerinizi karşılayabileceği firmalar tercih edilmelidir. B&M bez çanta modelleri olarak müşterilerimize sağladığımız imkanlar doğrultusunda hambez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin ucuz bez çanta arayışı ve promosyon bez çanta arayışlarında veya kalite arayışında olan müşterilerimize de farklı seçenekler sunmamız mümkün.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button