Baskılı Gabardin Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön 2 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 240 gr/m2 Gabardin Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Gabardin Bez Çanta

Açıklama

Baskılı Gabardin Bez Çanta

Kumaş grubunuzun içinde bulunan gabardin kumaş ile de bez çanta üretmekteyiz. Ürettiğimiz bez çantalar üzerine farklı baskı teknikleri ile baskılar gerçekleştiriyoruz. Gabardin bez çanta modelleri de bunlardan biridir. Sektörlerine uygun kumaş yönetimi stratejisi ile müşterilerimizin sektörlerine uygun kumaşa yönlendiriyoruz. B&M olarak bizim amacımız müşterilerimize doğru hizmeti doğru şekilde aktarmaktır. Bu nedenle amacımız bizlere bez çanta yaptırmak isteyen müşterilerimizin doğru yönlendirilmesidir. Bez çantalar hakkında bilgisi olan veya ilk defa bez çanta yaptırmak isteyen müşterilerimize de aynı özenle destek vermekteyiz. Baskılı gabardin çantalar, kullanım alanı uygun müşterilerimize sunduğumuz çanta modellerinden biridir. Farklı baskı teknikleri ile her geçen gün geliştirmeye çalıştığımız bez çanta sektörü güçlü bir reklam ağıdır. Bu nedenle baskı tekniği ve sunum izlenimi oldukça önem taşır.

Gabardin Bez Çanta

Gabardin bez çantalar diğer kumaş modellerine oranla daha üst düzey bir kumaş modeli ile üretilmektedir. Kullanım alanı da bu duruma göre müşterilerimize sunulmaktadır. Doğru ürün – doğru müşteri mantığı ile müşterilerimize bilgi aktarımı sağlıyoruz. Baskılı gabardin bez çanta, özellikle üst düzey konferans ve etkinliklerde tercih edilmektedir. Marka algısı ile birlikte kumaşın bütünleşmesi ile daha çekici hale gelmektedir. Sizlere sunduğumuz birçok kumaş modeli arasında yer alan gabardin kumaştan çantalar günlük kullanıma da uygun oluşundan dolayı marka katma değer algısı yüksek ve reklam amacı ile kullanılmaktadır. Promosyon amaçlı kullanımının yanı sıra butik adetli olarak da satışını gerçekleştirdiğimiz gabardin bez çantaları moda trendleri arasında da görebilirsiniz. Bu nedenle B&M Bez çanta modelleri olarak önceliğimiz size uygun ürün modelini belirlemektir. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz farklılıklar ile de müşterilerimize çeşitli alternatifler sağlıyoruz. Bu nedenle birbirinden çeşitli promosyon çanta ürünlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Sektörlerinize uygun kumaş modeli ile çeşitlilikler bir arada.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button