Büyük Baskılı Ham Bez Çanta

Ölçü: 60×50 cm

Baskı Tipi: Çift Yön 4 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Büyük Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Büyük Baskılı Ham Bez Çanta

Farklı ölçü ve modellerde ham bez çanta çalışmalarımız devam ediyor. Birbirinden farklı ölçülerde müşteri talepleri doğrultusunda baskılı bez çantalar üretiyoruz. 60×50 ebatlarında olan görseldeki çantamız aynı zamanda alışveriş çantası olarak da kullanıma uygun. Çanta ebatlarının belirlenmesi konusunda standart ebat çalışmalarımızın uymadığı sektör ve müşterilerimize ölçü ve bez çanta modelleri önerisinde bulunuyoruz. Farklı kumaş ve ölçüler ile birbirinden farklı bez çantalar üretiyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin sektörlerine uygun çanta modellerinin belirlemek ve doğrultada ilerlemektir. Bez çanta sektöründe birçok farklı sektöre ve birçok farklı etkinliğe çanta üretmiş durumdayız. Bu nedenle sektör tecrübemiz ve taleplerin ihtiyaçlarını anlayabilir ve beklenilenin ötesinde karşılamaktayız.

Büyük Ham Bez Çanta

Ham bez çantalar konusunda ölçü sınırı olmaksızın her ölçüde bez çantalar üretiyoruz. İşletmelere amaçlarına uygun büyük baskılı ham bez çanta seçenekleri sunuyor ve uygun olan seçeneği üretiyoruz. Müşterilerimiz ile karşılıklı olarak aktif fikir alışverişi sağlıyoruz. Bu nedenle bu sürecin ardından makul olan çalışma gerçekleştiriliyor. Bez çantalar artık sadece bir promosyon ürünü değil aynı zamanda gündelik yaşamın bir ihtiyacı. Bu nedenle kalıcı bir reklam ve tanıtım çalışması için bez çantalar en doğru tercihlerdir. Butik olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ham bez çantalar, moda trendlerine de uyum sağlıyor. Üretici firma olarak devam ettiğimiz bez çanta sektöründe neredeyse müşterilerimizin her adet oranında isteklerini karşılamaya çalışıyoruz. Eğer farklı ebat ve modellerde bez çanta tedariği istiyorsunuz bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Her geçen gün bu farklılıkların üzerine yenilerini eklemeye çalışarak ilerliyoruz. Çünkü her çabamızın ardından müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri bizi motive ediyor.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button