Ham Bez Çanta Baskılı

Ölçü: 40×45 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Emprime, Baskılı Ham Bez Çanta

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Ham Bez Çanta Baskılı

Ham Bez Çanta Baskılı, birbirinden çeşitli modellerimiz arasında sıklıkla tercih edilen bez çanta modelimiz. Genellikle 35×40 cm ölçülerinde ürettiğimiz bez çanta modeli, farklı ölçülerde üretilmeye uygun. Bu nedenle müşterilerimizin sektörlerine uygun üretilmeye uygundur. Bu nedenle bez çanta sektöründeki amacımız, promosyon bez çanta üretimi gerçekleştirirken müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim sağlamak. Bez çanta sektörünü standartların ötesine, müşterilerimizin talepleri ile karşılıyoruz. Yine talep doğrultusunda üretimini sağladığımız 40×45 cm ölçüleri ile hambez kumaştan üretilmiştir.

Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta, ham kumaştan üretilen bir bez çanta modelidir. Farklı gramaj çeşitleri ile üretilen ham kumaş üretimi ile gerçekleşiyor. Bizler de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sektörleri, istekleri ve amaçlarına uygun kumaş gramajı ve modelle üretim gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle, bez çanta üretimi gerçekleştirirken öncelikli amacımız müşteri taleplerini karşılamak. Çünkü, Bez Çanta Modelleri olarak müşterilerimizi doğru yönlendirmeyi amaçlıyoruz. Bez Çanta Modelleri olarak müşterilerimiz için öncelikli amaçlarımız mevcut. Bu amaçlar, doğru ürün, doğru kullanıcı ve kusursuz üretim süreci. Genellikle promosyon bez çanta amacı ile tercih edilen hambez çanta, farklı ölçülerde de üretilmeye uygun. Baskılı promosyon çanta için Bez Çanta Modelleri üretmeye devam ediyor.

Bez Çanta Toptan

Bez Çanta Modelleri olarak, bez çanta üretimi aşamasından satış aşamasına kadar tüm süreci yönetiyor ve toptan bez çanta satışı gerçekleştiriyoruz. Birbirinden farklı kumaş çeşitleri ve bez çanta modelleri ile üretim sağlıyoruz. Sizler de sektörünüze uygun bez çanta için bizlerden destek alabilir, toptan bez çanta üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Her geçen gün daha iyi ve ileriye yönelik fikirlerimiz ile güncel kalıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşümler bizim sektördeki başarımızı işaret etmektedir. Sizler de kusursuz ve sorunsuz bir bez çanta tedariği için bizlerle iletişime geçebilir, talep ettiğiniz bez çantayı ürettirebilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button