Büyük Boy Körüklü Ham Bez Çanta

Ölçü: 55x55x10 cm

Baskı Tipi: Tek Yön Transfer Baskı

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Büyük Boy Körüklü Bez Çanta

Farklı ölçü ve modellerde ürettiğimiz bez çantalar arasında büyük boy körüklü bez çantalar da mevcut. Markaların ihtiyaçlarına uygun bez çantalarüretmeye devam ediyoruz. Üretmenin yanı sıra sektörlere uygunluğunu amaçlayarak devamlı olarak yeni modeller türetiyoruz. Farklı ölçüler ile bez çantadenemeleri gibi. Birçok farklı bez çanta modelleri çıkarabilmemizin kaynağı müşterilerimiz. Talepleri doğrultusunda imalat parkurumuzu doğru ve zamanlı yönlendiriyoruz. Bizlere ve müşterilerimize sağladığı dönüşümü ise yeni model ve sektörlere göre farklı çalışmalar oluyor. Bizler B&M bez çanta modelleriolarak odağımızı müşterilerimizden ayırmıyoruz. Sonuç olarak sektörde oluşturduğumuz farklılıklar ve olumlu dönüşümlerin temel sebebi. Bu nedenle bez çanta sektörünü sadece bir promosyon çanta sektörü olarak görmüyoruz. Çünkü her geçen gün popülasyon kazanan bez çanta üretimi ve bez çantasektörü büyümeye devam ediyor.

Ham Bez Çanta

Promosyon bez çanta sektörünün odağı ham bez çanta. Sebebi ise doğa dostu, uygun fiyat ve pamuklu oluşu. Markaların reklam ve tanıtım amacı ile kullanıma uygun gördüğü ve fiyat performansı ile ön plana çıkıyor. Ham bez çantalar ne kadar promosyon amacı ile kullanıyor olsa dahi butik amaçlı da tercih ediliyor. Bu nedenle kullanıcıların gözünde promosyon ürün algısını kırarak gündelik kullanımda tercih edilir hale getiriyor. Ham bez çanta ise bu noktada kendine her durumda kullanım imkanı sağlıyor. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Toptan Bez Çanta

Müşterilerimizin markaları için tercih ettiği bez çanta ürününü toptan üretiyoruz. Profesyonel imalat kadromuz ile min. 100 adetten başlayarak sonsuz adede kadar toptan üretim hacmine sahibiz. Bez çanta modelleri olarak, müşterilerimizin taleplerini sorunsuz karşılıyor olmak en büyük başarımız. Toptan üretim gücümüzün yanı sıra gelişen üretim parkurumuzda bulunan uzman ekimiz ile kusursuz çantalar üretiyoruz. Bez çanta modelleri olarak ilerleyen süreç boyunca aynı istikrar ve özveri ile ekibimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

Omuz askılı bez çanta, hambez çanta, hambez çanta üretimi, toptan bez çantalar üretiyoruz. Bunların yanı sıra farklı bez kumaşlar ile de farklı çanta modelleri üretebiliyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button