Promosyon Hambez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Promosyon Hambez Çanta

Promosyon hambez çanta modelleri ile ilgili üretimi sağladığımız birçok model arasında. B&M Bez Çanta Modelleri olarak hizmet alanımızın çoğunluğunu sağlayan promosyon ham bez çanta. Neşeli ve birbirinden farklı görseller ile çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz bez çantalar. Hambez çanta üretimi sağlayan firmamız imalat gücü ile bulunduğu sektör içerisinde büyümeye devam ediyor. Promosyon bez çanta üretimi konusunda birçok firmaya destek sağlayan B&M, müşteri memnuniyetleri ile ön plana çıkıyor. B&M Bez Çanta Modelleri olarak sadece promosyon amaçlı değil aynı zamanda butik adetli bez çanta veya hambez çanta üretimi de sağlıyoruz. Bu nedenle sadece promosyon bez çanta odaklı değil, müşterimizin talepleri doğrultusunda üretim sağlıyoruz.

Ham Bez Çanta

Promosyon bez çanta sektörünün vazgeçilmez kumaşı ham bez çanta. Promosyon bez çantalar özellikle fiyat/performans odaklı olması hambez çantaya çekiyor. Bu nedenle B&M, Bez Çanta Modelleri sizlere uygun fiyat ve kalite odağı ile hizmet veriyor. Promosyon bez çanta sektöründe öncü kumaş ham bez çanta diyebiliriz. Çünkü fiyat/performans dengesini gramaj farkı ile de öne çıkıyor. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz. Özgün bez çanta çalışmaları için özenle çalışıyoruz.

Toptan Bez Çanta

Toptan olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ham bez çanta ve diğer bez çanta modelleri promosyon sektörünün gözdesi durumunda. Uzun soluklu bir reklam ve tanıtım amacı güden firmaların fiyat/dönüşüm oranından memnun oluşu sektörün sürekliliğini sağlıyor. Bu nedenle içinde bulunduğumuz sektörde yenilikçi olmaya çalışıyoruz. Çünkü her yeni müşteri bizim için ayrı bir deneyim ve başarı kaynağıdır. Dilerseniz promosyon bez çanta üretimi dilerseniz de butik özgün tasarımların baskılı çantalarını bizden tedarik edebilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

Omuz askılı bez çanta, hambez çanta, hambez çanta üretimi, toptan bez çantalar üretiyoruz. Bunların yanı sıra farklı bez kumaşlar ile de farklı çanta modelleri üretebiliyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button