Kanvas Çanta

Kanvas çanta, sektördeki yerini yasaklanan poşet kullanımı ile daha da güçlendirdi. Genellikle plaj çantası olarak tercih ediliyor. Fakat son dönemde sadece plaj çantası olarak değil promosyon ve reklam amaçlı da tercih edilmeye başlandı.

Farklı bez çanta modellerimiz için talebinize uygun bez çantaları ürünler butonu altında bulabilirsiniz. Tüm bez çanta modellerini görmek için tıklayınız..

Gündelik kullanımda ise şık duruşu, güncel moda trendlerine uyumu ise tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Markalar veya firmalarsa bu durumu doğal olarak tanıtım ve reklam amaçlı değerlendiriyor. Gündelik yaşamda, market alışverişinde vb. durumlarda kullanıma uygun ve aynı zamanda taşıma kapasitesi yüksektir. Gramaj değerleri ile her bütçeye uygun bir fiyat/performas ürünüdür. Bu nedenle uzun solukluk kalıcı bir reklam mantığı ile kullanılır. Defalarca yıkamaya uygun ve yıpranmayan bir yapıya sahip olması bir başka tercih sebebi. Butik kullanıcıların, reklam ve tanıtım yapmak isteyen firmaların sıkça tercih trendi.

Bez Çanta

Bez çanta, çeşitli kumaş türlerinden gerçekleştirilen bez çanta üretimi ile oluşturuluyor. Pamuklu bir yapıya sahip olması ve çevreye duyarlı olması, temel tercih sebeplerinden. Özellikle fiyat/performans anlamında yapılacak tanıtım ve çalışmalar için tercih görüyor. Bu nedenle, promosyon çanta kategorisinde sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü, çeşitli kalite imkanları sunan bez çanta, farklı gramaj ve kumaş seçenekleri ile çeşitliliğini arttırıyor. Ham kumaşla üretilen bez çanta, çevreye duyarlı ve doğa dostu. Pamuktan üretilen bez çanta, plastik poşetlere oranla çok daha sürede doğada kayboluyor ve doğaya zarar vermiyor. Bez poşet olarak da anılan bez çanta, birçok farklı isimle biliniyor. Plastik poşetlerin yerini hızla alması ile halk arasında farklı isimler takıldı. Bu nedenle, çeşitli arama terimleri ile anılan bez çanta için sizler de bizlere danışabilirsiniz. 

Kanvas Bez Çanta

Kanvas bez çanta, diğer bez çanta modellerine göre ağırlıklı olarak plaj çanta üretiminde tercih görüyor. Çoğunlukla 48x41x10 körüklü bez çanta modeli rağbet görüyor. Çünkü, çeşitli plaj çantası modelleri arasında kullanışlı bir model. Bu nedenle çeşitli ölçülerde tasarlanmaya uygun olması ile de farklı alanlarda kullanıma uygun. Plaj çantası dışında kese üretimi ve kaliteli promosyon bez çanta üretimi için tercih ediliyor. Kanvas bez çanta, diğer kumaş çeşitlerine göre daha kalın dokulu bir üründür. Bu nedenle, daha çok kalite odaklı çanta seçimlerinde tercih ediliyor. Pamuklu ve geri dönüştürülebilir olan kanvas bez çanta, markalara duyarlılık sağlıyor. Bu nedenle, kalite algısı yüksek bir promosyon bez çanta için kanvas bez çantayı tercih edebilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Bez çanta modelleri, çeşitli kumaşlardan üretilen, ölçü ve model çeşitliliğine uygun bez çantalarıdır. Bu nedenle, sektörlerine uygun bez çantalar üretilmeye uygundur. Ham bez çantakanvas bez çanta veya gabardin çanta gibi isimlerini kumaşlardan alan çanta modelleridir. Bu nedenle, bez çanta modelleri alanlarına göre kullanıma uygun kalite algısı odaklı tercih ediliyor. Çoğunlukla promosyon çanta amaçlı kullanıma tercih edilen ham bez çanta dışında çeşitli kalite seçenekleri de mevcut. Çünkü, sektörel olarak tercih edilen bu nedenle de kalite odaklı tercih edilmeye uygun ürünlerdir. Gabardin bez çantakanvas bez çanta veya gramaj odaklı kalite algısı ile tercih edilen bez çanta seçenekleri de mevcut. Bu nedenle, gerek çeşitlilik gerekse modelleme açısından birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Burada promosyon bez çanta tercih eden marka için önemli olan nokta kumaş tercihi ve model seçenekleridir. Tamamen modellenmeye ve ölçülendirmeye uygun olan bez çanta, sektörel bazda da kalıplaşan standart ölçülere de uyum sağlamaktadır. 

Bez çanta modelleri, sadece ölçü ve modellendirme seçenekli ile de sınırlı kalmadan renk seçenekleri ile de çeşitliliğini artırmaktadır. Bu nedenle, üretimini gerçekleştirmek istediğiniz bez çanta modelleri için renkli kulp seçenekleri, farklı kumaştan kulp seçenekleri, renkli gövde veya çeşitlendirilebilir birçok alternatife sahip geniş bir yelpazedir. Bu nedenle, promosyon çanta amacı ile sıklıkla tercih edilir. Promosyon bez çanta, diğer promosyon ürün alternatiflerine oranla daha kullanışlı ve kalıcı bir ürün sınıfındadır.

Baskılı Kanvas Çanta

Kanvas çantalar özellikle promosyon ve tanıtım amaçlı baskılı olarak kullanılmakta. Firmalar üzerlerine logo baskısı yaptırarak reklam amaçlı değerlendiriyorlar. Kanvas çanta üzerine farklı baskı teknikleri uygulayabiliyoruz. Firmamız sadece bir baskı tekniği ile değil birçok baskı tekniği ile çalışmakta. Müşterilerimizin bizlerden istediği çalışma şekline uygun baskı tekniği kullanmaktayız. Müşterilerimizin bilgisi olmadığı durumlarda ise bez çantanın kullanılacağı sektöre ve görsele en uygun baskı tekniği ile baskı işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kanvas Çanta İmalatı

Bez Çanta Modelleri olarak müşterilerimizin istediği her ölçüde çanta imal edebiliyoruz. Farklı modellerde bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalatın her aşamasında bilgilendirerek çalışıyoruz. Üretimini istediği çanta hakkında bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz için bilgi desteği sağlıyoruz. Müşterinin talep ettiği bez çanta modeli en doğru şekilde üretiliyor. Bu nedenle birçok bez çanta modelinin imalatını gerçekleştiriyoruz. Kumaş gramaj değerleri ve dikim özellikleri ile ilgili bilgi aktarımı sağlıyoruz. Tüm bez çanta kumaşları için aynı özenle çalışıyoruz. Her kumaş yapısının hitap ettiği sektöre uygun dikim işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz imalat sürecinin bilmesi gerektiği her detayda bilgilendiriliyor.

Bez çanta modelleri olarak sadece bir üretici değiliz. Sadece bir toptancı veya promosyon ajansı değiliz. Bez çanta modelleri olarak adı geçen süreçlerin hepsini bir arada yönetiyor ve müşterilerimizi kusursuz memnuniyet ile tanıştırıyoruz. Bez çanta sektörü ile edindiğimiz başarılar ile devamında müşterilerimizi memnun edebileceğimiz farklı sektörlerde de hizmet vermekteyiz. Çok yakında. Baskılı ve baskısız ürünler konusunda sadece çanta odaklı kalmıyor çok kısa bir süre sonra baskılı ve baskısız tişört üretimiyle de sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button