Gabardin Sırt Çantası

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön Ofset Baskı

Kumaş Özelliği: 220 gr/m2 Gabardin Bez Çanta

Diğer Özellikler: İp büzgülü Bez Çanta, Baskılı Gabardin Bez Çanta

Açıklama

Gabardin Sırt Çantası

Bir başka baskı tekniği olarak kullandığımız ofset baskılı gabardin çanta. Çok renkli logo veya görsellerde kullandığımız ofset baskı bez çantalar için oldukça işlevsel. Farklı model ve ölçülerde bez çanta üzerine baskı işlemi gerçekleştirilebiliyor. B&M Bez Çanta Modelleri olarak az adetli veya çok adetli üretimlerde baskılı bez çanta satışı gerçekleştiriyoruz. Bez çanta adedine göre veya üzerine uygulanacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanıyoruz. Baskılı gabardin sırt çantası da bu tip üretimlerimizden bir tanesi. Baskılı bez çanta özellikle promosyon sektörü başta olmak üzere diğer açıdan da butik adetli ürün satışı sağladığımız müşterilerimiz tarafından talep ediliyor. Birbirinden farklı kumaş çeşitlerinden çanta üretebiliyor ve aynı şekilde baskı aşamasını tamamlayabiliyoruz.

Gabardin Bez Çanta

Gabardin bez çantalar diğer çanta modellerine göre promosyon amaçlı üretimin dışında butik adetli üretim için tercih ediliyor. Bu nedenle kalite odaklı promosyon bez çanta talep edildiğinde üretimini gerçekleştiriyoruz. Gabardin kumaştan çanta diğer kumaş çanta modellerine göre daha üst segment bir ürün grubunda yer alıyor. Promosyon bez çanta üretimi kapsamında bez poşet olarakta anılan ürün grupları içerisinde yer alıyor. Doku itibari ile de diğer bez çanta modellerinden farklı olan gabardin bez çanta kalite algısı yüksek bir kumaştır.

Toptan Bez Çanta

Diğer bez çanta modellerini olduğu gibi gabardin bez çantaları da toptan üretiyoruz. İpli sırt çantası olarak üretilen bez çantalar yıkama ve uzun süreli kullanıma da uygundur. Baskılı ve baskısız olmak üzere müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim sağlıyoruz. Sadece standart ebatlara bağlı kalmadan farklı model ve ölçülerde de bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Her ölçü ve modelde toptan bez çanta. Buradaki önemli nokta müşterimizin kararı doğrultusunda sektörüne uygun bez çantaların kusursuz üretim ve tedarik sürecinin sağlanması. Bizler de bez çanta modelleri olarak bünyemizde bulunan imalat gücümüz ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyoruz. Çünkü sektör içerisinde ki amaç ve gelişimimiz bu noktada emin adımlarla ilerlememizi sağlıyor.

Bez Çanta Üretimi

B&M Bez Çanta Modelleri olarak talep gösteren işletme ve firmaların promosyon bez çanta veya butik adetli bez çanta ihtiyaçlarına karşılık üretim gerçekleştiriyoruz. Farklı ölçü ve modellerde bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Sadece tek bir kumaş çeşidine bağlı kalmadan birçok kumaş çeşidi ile üretim sağlamaktayız. İşinde uzmanlaşmış, sektörde deneyim sahibi imalat ekibimiz ile kusursuz üretim sağlamaktayız. Bez çanta imalatı, bez çanta üretimi, bez çanta tedariği, bez çanta üretim gibi sorgulamalar. Bu tip sorgulamaların karşılığını bulabileceğiniz B&M Bez Çanta Modelleri, müşterilerine bez çanta üretim hizmeti sağlıyor.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button