Baskılı Omuz Askılı Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Ön Kısım Ofset, Arka Kısım Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Baskılı Omuz Askılı Çanta

Baskılı Omuz askılı çanta modellerimiz arasında farklı baskı teknikleri ile çalışmalar uyguluyoruz. Ham bez kumaş ve diğer kumaş modelleri ile de üretmiş olduğumuz omuz askılı çantalar promosyon amaçlı da kullanıma uygun. Farklı kulp ölçüleri ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilerliyoruz. Farklı ölçü ve modeller ile bez çantalar üretmekteyiz. Baskı seçeneklerimiz arasında sektörünüze uygun olan bez çanta üretimi sağlıyoruz. Baskı tekniklerimiz antikanserojen ve su bazlı olması dolayısı ile yıkamaya dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun. Sektörlerin talepleri doğrultusunda farklı model ve ölçülerde baskılı bez çantalar üretiyoruz. Baskı alanı çanta ölçülerine orantılı ve müşteri tercihlerinin sonucunda onaylı olarak işleme alınmaktadır.

Ham Bez Çanta

Omuz askılı çanta modelinin yanı sıra birçok farklı model ve ölçüde ham bez kumaştan çantalar üretiyoruz. Tedarik, üretim ve satış aşamalarının bir arada gerçekleşen kusursuz hizmet anlayışı. Ham bez çantalar gündelik yaşamda da kullanıma uygun. Bu nedenle birçok firma promosyon amaçlı tercih ediyor. Promosyon bez çanta aynı zamanda uzun süreli bir reklam çalışması ve tanıtım ürününe dönüşüyor. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerimizin talepleri ile doğru ölçü, doğru model ve sorunsuz süreç yönetimi sağlıyoruz. Bez çanta modelleri içerisinde farklı kumaş seçenekleri ve ölçü tercihleri sunuyoruz. Toptan bez çanta üretimi yanı sıra butik adetli bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Her geçen gün daha iyi ve ileriye yönelik fikirlerimiz ile güncel kalıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşümler bizim sektördeki başarımızı işaret etmektedir. Bez çanta üretimi konusunda uzman firmamızla sizler de kusursuz ve sorunsuz bir bez çanta tedariği için iletişime geçebilir, talep ettiğiniz bez çantayı ürettirebilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button