Baskılı Tela Çanta

Ölçü: 40×40 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Ofset Baskı

Kumaş Özelliği: 100 gr/m2 Elyaf Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Nonwoven Çanta

Açıklama

Baskılı Tela Çanta

Özellikle fuarların vazgeçilmez promosyon bez çanta ürünü. Baskılı tela çanta özellikle fuarlarda tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Marka bilinirliği ve reklam amacı ile kullanılan tela çantalar oldukça kullanışlıdır. Üzerlerine baskı çalışması uygulanabilir bir kumaş olması ise elyaf çantayı vazgeçilmez yapıyor. Farklı ölçü ve modellerde tela çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Elyaf çantanın gövde alanına ölçüleri dahilinde baskı işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin özgün görsel çalışmalarının da baskı işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Promosyon bez çanta ürün grupları arasından sizlerde fuar çalışmalarınız için baskılı tela çanta ihtiyaçlarınızı B&M, Bez Çanta Modelleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tela Çanta

Promosyon bez çanta sektörünün fuarlar için vazgeçilmezi nonwoven çanta. Birçok isimle bilinen tela çantanın bilinen diğer isimleri, elyaf çanta, tela çanta, nonwoven çanta. Bunlar dışında sıklıkla fuarlarda kullanıldığından dolayı fuar çantası olarak da bilinmektedir. Bir diğer açıdan eczane çantası, pastane çantası gibi isimlerle anılmaktadır. Çünkü sektörel olarak isimlenmiş ve sıklıkla kullanılmaktadır. Promosyon bez çanta alanında da arzın talebe dönüşü ile popülasyonu büyümektedir. Bizler de B&M, Bez Çanta Modelleri olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda baskılı tela çanta üretimigerçekleştirmekteyiz.

Toptan Tela Çanta

B&M, Bez Çanta Modelleri olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda toptan tela çanta üretimi gerçekleştirmekteyiz. Farklı renk seçenekleri yanı sıra birbirinden farklı ölçüler ile de toptan tela çanta üretimi sağlıyoruz. Sektörlerine uygun ürün ölçüleri ve renk seçenekleri ile üretimi sağlanmaktadır. Tüm üretim, imalat, baskı ve tedarik süreçlerinin bir arada yürütülmesini sağlayan B&M, Bez Çanta Modelleri toptan elyaf çanta üretimi sağlıyor. Toptan nonwoven çanta üretimi, toptan elyaf çanta üretimi ve toptan fuar çantası üretimi konusunda tela çanta talepleriniz için bizlere danışabilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button