Promosyon Ham Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm – Promosyon Ham Bez Çanta

Baskı Tipi: Çift Yön İki Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, baskılı bez çanta

Açıklama

Promosyon Ham Bez Çanta

Üretimini gerçekleştirdiğimiz en sık modellerden biri olan 35×40 hambez çanta. Genellikle promosyon bez çanta alanında tercih edilen hambez çanta. B&M, Bez Çanta Modelleri olarak standart üretimini de gerçekleştirdiğimiz hambez çantalar. Promosyon amaçlı tercih edilmesinin en temel sebebi fiyat/performans odaklı olamasıdır. Bu nedenle gündelik kullanıma uygun olması da ayrıca bir tercih sebebi. Bez Çanta Modelleri olarak her geçen gün farklı ölçü ve modellerde çantalar ile promosyon bez çanta sektörüne yeni modeller kazandırıyoruz. Çünkü sektördeki amacımız güncel ve yenilikçilik anlayışıdır. Bez çanta modelleri için ayrıca sunduğumuz alternatifler de bu çabamızın göstergesi. Promosyon hambez çanta üretimini konusunda uzman kadromuz ile her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.

Bez Çanta

Günümüzde birçok sektörde kullanım uygun, özellikle promosyon çanta sektörünün sıklıkla tercih edilen ürünü, bez çanta. Promosyon bez çanta alanında fiyat/performans açısından bilinirliği yüksek, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı bir ürün. Bu nedenle, birçok alternatifinden daha ön planda olan bez çanta, çevreye duyarlı, doğa dostu ve geri dönüştürülebilir. Bez çanta, birçok farklı isimle anılıyor ve bu isimler de genellikle promosyon çanta üretimi için kullanılan ham bez çanta ürününü gösteriyor. Bu nedenle, promosyon sektörü başta olmak üzere, kullanım alanı da oldukça yoğun. Bez çanta, sizlerinde bulunduğu sektörde marka değeri kazandıracak ve sizler için kalıcı bir reklam olacaktır. Bu etkenler doğrultusunda, sizler de sektörünüze uygun bez çanta üretimi için bizlerden destek alabilirsiniz.

Ham Bez Çanta

B&M, Bez Çanta Modelleri, her geçen gün yenilikçiliği ile promosyon bez çanta sektörünü güncel tutmaya devam ediyor. Özellikle hambez kumaştan çanta ile gerçekleştirdiğimiz güncel bez çanta modelleri mevcut. Sektörlerine göre farklı ölçü ve modellerde çanta alternatifleri ile bez çanta sektöründe yenilikçiliğimizi sürdürüyoruz. Hambez çanta, ne kadar promosyon sektöründe anılsa da butik amaçla bez çanta satışı yapmak isteyen müşterilerimize de hitap ediyor. Farklı, modern ve sanatsal çalışmalarını bez çanta üzerine baskı uygulayarak kullanmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle genel ismiyle bez çanta, kendi içinde de özellikle hambez çanta tercih edilmektedir.

Baskılı Bez Çanta

Promosyon bez çanta sektöründe sıklıkla tanıtım ve reklam amaçlı tercih edilen baskılı bez çantalar. B&M, Bez Çanta Modelleri olarak, firma ve markaların baskılı bez çantalarını üretmekteyiz. Sadece bez çantanın üretimini değil, aynı zamanda baskı işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle promosyon ham bez çanta talebinde bulunan müşterilerimizin süreçlerini kusursuz olarak yönetmekteyiz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

Omuz askılı bez çanta, hambez çanta, hambez çanta üretimi, toptan bez çantalar üretiyoruz. Bunların yanı sıra farklı bez kumaşlar ile de farklı çanta modelleri üretebiliyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button