İp Büzgülü Sırt Çantası

Ölçü: 35×45 cm

Baskı Tipi: Tek Yön Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: İp Büzgülü Sırt Çantası, Baskılı Bez Çanta, ağzı büzgülü sırt çantası, ip büzmeli sırt çantası, ipli sırt çantası, hambez sırt çantası, bez sırt çantası

Açıklama

Ağzı Büzgülü Sırt Çantası

Ham bez sırt çantası modeli bez çantaların bir başka tutulan modellerinden. Promosyon sektöründe sıklıkla tercih edilen bu model en kullanışlı modellerden. Özel okulların özellikle tercih ettiği ham bez sırt çantası modelini farklı ölçülerle de üretiyoruz. Sadece özel okulların değil birçok sektörün promosyon amaçlı pratik ve günlük kullanıma uygun ürün tercihleri arasında. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Baskılı Ham Bez Sırt Çantası

Farklı modeller ile üretimini sağladığımız bir başka model de ağzı büzgülü sırt çantası modelidir. Birçok farklı amaç ve sektörde kullanıma uygun olan büzgülü bez çanta modeli farklı ölçüler için üretilmeye uygundur. Birbirinden farklı baskı teknikleri ile doğa dostu ve organik bir üründür. Promosyon amacı ile de tercih ediliyor. Sizlerde sektörünüze uygun gördüğünüz kumaş ve bez çanta modeli için bizlere ulaşabilirisiniz. Farklı baskı teknikleri ile sektörünüze uygun baskı çalışması üzerinde çalışabilir. Müşterilerimize sağladığımız en önemli avantajlarımızdan biri ise taleplerine doğru tercihi uygulamak. Üretim parkurumuzda ürünün üretiminin yanı sıra baskı aşamasını da tamamlıyor ve sorunsuz teslimatı gerçekleştiriyoruz. Baskı görselinin uygunluğu doğrultusunda baskı tekniği ile çalışarak kusursuz hizmet sunuyoruz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Bu nedenle oluşturduğumuz farklılıkların kaynağı müşterilerimizi başarı ortağımız kılıyoruz. Sektör içerisinde ki konumumuzun her geçen gün üzerine koyma noktasındayız. Bez çanta ve promosyon amaçlı bez çanta üretiminin her geçen gün kazandığı değerle birlikte büyümeyi amaçlıyoruz. Bez çanta modelleri olarak bez çanta imalatı, toptan bez çanta üretimi, baskılı bez çantalar, pratik bez torbalar ve sunum amaçlı bez keseler olmak üzere bez çanta sektörüne dair birçok modelde bilgi ve deneyimimizi arttırıyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button