Kırmızı Ham Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Çift Yön – Tek Renk Emprime Baskı

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Kırmızı Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 60 cm Kulp Uzunluğu, Renkli Bez Çanta

Açıklama

Kırmızı Ham Bez Çanta

Kumaş çantalar yıkama ve uzun süreli kullanıma uygundur. Baskı sistemlerimizde kullandığımız tüm boyalarımız antikanserojen su bazlı boyalardır. Yıkanabilir, sağlığa zarar vermez ve ürünlerin doğallıklarını korur, doğa dostudur.

Herhangi bir işlem görmeden kendi rengi ile kalmış olan ham bez kumaştır. Genellikle ham renk veya ekru renk olarak bilinmektedir. Aynı zamanda amerikan bezi olarak bilinir. Boyama ve işleme aşamalarından geçmiş, dokuduğu tezgahtan çıktığı haliyle bulunan kumaşlardır. Herhangi bir işlem görmeden kullanıma uygun kumaş modelidir. Hambez işlenmemiş halinin aldığı isim olarak bilinir.

Geri dönüşüme uygun ve doğa dostu bez çanta modelleri. Sadece ekru renk yani ham renk ile değil farklı renklerde de çanta üretimi burada. İstenilen her ton renk ile bez çanta üretiyoruz. Birçok firmaya verdiğimiz renkli ham bez çantalar hizmeti ile örneklenmeye uygun.

Renkli Bez Çanta

Bez Çanta Modelleri olarak her renk bez çanta üretimi sağlıyoruz. Sadece ham bez olarak değil diğer kumaş çanta modelleri ile de renkli bez çantalar üretebiliyoruz. Çünkü müşterilerimize sunduğumuz farklı renklerde bez çanta üretimi imkanımız ile reklam ve tanıtım amacınıza kusursuz ulaştırıyoruz. Göz alıcı renk ve bez çanta modelleri ile sektörlerinize ve firmanıza uygun tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Ham Bez Çanta

Her renk ve modelde ham bez çanta üretiyoruz. Tanıtım ve promosyon amaçlı hizmetini vermek istediğiniz sektöre uygun bez çanta üretimi. Bu nedenle gündelik kullanım için uygun olan bez çantalar en uygun promosyon ve tanıtım ürünü. Çünkü bez çanta üretim sürecinde renk seçimi ve uygun baskı yönetimi ile müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

Bu nedenle sektörünüzün etkinlik, fuar, indirim ve tanıtım günleri için organizasyonlarda en uygun tanıtım imkanı. Çünkü birçok reklam etkinliğinden daha uzun soluklu olan bez çantalar ekonomik ve uzun solukludur.

Bez Çanta Modelleri olarak her geçen gün sektöre kattığı bir yenilikle müşterilerinin işlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button