Omuz Askılı Ham Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Omuz Askılı Ham Bez Çanta

Omuz asklı ham bez çantalar birçok amaçla kullanılıyor. Özellikle üzerine baskı uygulanarak promosyon amacı ile kullanılıyor. Promosyon bez çantaürünlerinin imalatçısıyız. Farklı ölçü ve bez çanta modellerinde üretim gerçekleştiriyoruz. Sektörlerine göre uygun model ve ölçülerde üretim yapmak mümkün. Baskılı bez çanta konusunda da aynı şekilde farklı baskı çeşitleri ile baskılı bez çantalar üretiyoruz. Sektörlere uygun olarak tek yön baskılı bez çanta veya çift yön baskılı bez çanta çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Ham Bez Çanta

Ham bez çanta, promosyon amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon bez çantalar bunların yanı sıra butik amaçlı olarak da tercih edilmektedir. Sadece marka logolu çalışamalar değil, günlük kullanıma uygun özgün görsel baskıları da tercih edilebilir. Sektörü her geçen gün daha da genişleyen bez çanta üretimi günlük kullanım uygun oluşu ile sıklıkla tercih ediliyor. Promosyon bez çanta her ebat ve ölçüde kullanıma uygun. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Toptan Bez Çanta

Toptan olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ham bez çanta ve diğer bez çanta modelleri promosyon sektörünün gözdesi durumunda. Uzun soluklu bir reklam ve tanıtım amacı güden firmaların fiyat/dönüşüm oranından memnun oluşu sektörün sürekliliğini sağlıyor. Bu nedenle içinde bulunduğumuz sektörde yenilikçi olmaya çalışıyoruz. Çünkü her yeni müşteri bizim için ayrı bir deneyim ve başarı kaynağıdır. Dilerseniz promosyon bez çanta üretimi dilerseniz de butik özgün tasarımların baskılı çantalarını bizden tedarik edebilirsiniz.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz.

Omuz askılı bez çanta, hambez çanta, hambez çanta üretimi, toptan bez çantalar üretiyoruz. Bunların yanı sıra farklı bez kumaşlar ile de farklı çanta modelleri üretebiliyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button