Promosyon Bez Kese

Ölçü: 30×40 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Üç Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez

Diğer Özellikler: Fermuarlı Bez Kese, Bez Kese Modelleri

Açıklama

Promosyon Bez Kese

Promosyon bez kese modelleri, günümüzde sıklıkla tercih edilmeye başlayan ürünlerden. Birçok farklı ölçü seçenekleri ile kullanıma uygun. Farklı ölçü ve modellerle markaların kullanımına sunuyoruz. Markaların ürün ölçülerine uygun özel modellerde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Özellikle marka bilinirliği, ürün sunumu ve özel etkinliklerde tercih ediliyor. Bez kese üretimi toptan veya az adetli olarak gerçekleşiyor. Bizler de, Bez Çanta Modelleri olarak müşterilerimizin gruplarına veya taleplerine uygun bez kese üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle, özellikle pazaryerleri, sunum ihtiyacı duyan markalar, baskılı bez kese ihtiyaçları konusunda bizlerden destek alıyor.

Bez Kese Modelleri

Bez kese modelleri, ürün sunumu, bakliyat paketleme ve etkinliklerin seçkin ürünlerinden. Kullanım olanı oldukça kapsamlı. Birçok farklı alana hitap eden bez keseler ölçülendirmeye uygun. Bu nedenle markaların taleplerine uygun bez kese üretimi gerçekleştirilebiliyor. Genellikle paketlenecek ürün ebatları baz alınarak ölçülendiriliyor. Bakliyat keseleri ise kilo bazında ölçülendirilebiliyor. Bu nedenle bez keseler farklı ölçülerde ve modellerde üretime uygun.

Baskılı Bez Kese

Baskılı bez kese, genellikle markaların logolarını, kampanya veya dönemsel etkinliklerini uygulamayı tercih etmeleri ile uygulanır. Bu nedenle, ürün sunumu amacı ile bez kese talep eden müşterilerimiz logolarını, etkinlikler için tercih eden müşterilerimiz ise etkinliklerine özgü görselleri baskı yaptırmayı tercih ediyor. Bizler de müşterimizin talepleri doğrultusunda anti kanserojen, su bazlı boyamalarımız ile baskı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Baskı çalışmalarımızı bez kese ölçülerine uygun ve kusursuz baskı teknikleri ile gerçekleştiriyoruz. Bez Çanta Modelleri, tüm işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirerek müşterilerine kusursuz hizmet deneyimi sunuyor.

Toptan Bez Keseler

Toptan bez kese modelleri üretiyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda toptan üretim gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz markalarının sunum tanıtımı amacı ile tercih ediyor. Genellikle ürün sunum ve paketlenmesi durumunda kullanımı tercih ediliyor. Ürünlerin ebat ve ölçülerine göre her ölçü ve ebatta toptan üretim gerçekleştiriyoruz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button