Renkli Kulp Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön Ofset Baskı

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Renkli Kulp Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez çanta

Açıklama

Renkli Kulp Bez Çanta

Güncel trendler arasında bulunan renkli kulplu ham bez çantalar. Bez çanta modelleri olarak farklı model ve renk çalışmaları ile gelişmeye devam ediyoruz. İmalat aşamasında az adetli veya çok adetli olarak renkli kulplu bez çantalar üretiyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sektörlerine uygun kumaş ve çanta modelleri geliştiriyoruz. Sizler de farklı ölçü ve çanta modelleri için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Ham Bez Çanta

Ham bez çanta özellikle son dönemde sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü birçok sektöre hitap eden ve uygun kullanım alanı tercih sebebi. Modern kullanıma uygun olması ise modaya ayak uydurmasını sağlıyor. Bu nedenle ham bez çantalar herhangi bir sektör sınırlamasına kalmadan tercih ediliyor. Promosyon amaçlı kullanılması marka bilinirliğini sağlıyor. Bu nedenle promosyon ham bez çantalar her sektörde kendine yer buluyor. Promosyon bez çanta her ebat ve ölçüde kullanıma uygun. Sadece promosyon bez çanta odaklı değil, farklı amaçlarla doğan bez çanta modelleri ile de hizmet vermekteyiz. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri ve renkli kulp bez çanta için bizlerden fikir alabilirsiniz.

Toptan Bez Çanta

Tecrübeli üretim kadromuz ile müşterilerimizin taleplerini kusursuz karşılıyoruz. Sektördeki öncelikli amaçlarımız müşterilerimizin taleplerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlamak. Bu nedenle bez çanta modelleri olarak az adetli ve çok adetli bez çanta üretimi sağlıyoruz. İstenilen ebat ve ölçülerde birbirinden farklı bez çanta modelleri üretiyoruz. Üretim gücümüz bünyesinde bulunan toptan üretim gücü, çalıştığımız markaların promosyon çanta ve diğer bez çanta ihtiyaçlarını karşılıyor. Sizlerde sektörünüzde promosyon bez çanta veya bir başka amaçla doğacak bez çanta ihtiyaçlarınızı bizlerden karşılayabilirsiniz. Kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyeti toptan üretimle de mümkün.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Model seçeneklerimiz arasında sadece ölçü farklılıkları değil aynı zamanda kulpları renkli seçenekleri de sunuyoruz. Birçok farklı alternatif için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button