Baskılı Ham Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön 5 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Bez Çanta

Açıklama

Baskılı Ham Bez Çanta

Ham bez kumaşlar dokuma sonrası işlem görmemiş ekru renktedir. Halk arasında ham kumaş olarak da bilinir. Amerikan bezi olarak da geçmektedir. Boyama ve işleme aşamalarından geçmiş, dokuduğu tezgahtan çıktığı haliyle bulunan kumaşlardır. Ham bez kumaş işlem görmeden de kullanıma uygun. Ham bez işlenmemiş kumaş yapısına verilen isimdir. Kumaş, tekstil liflerinin, düzgün bir yüzey ve değişmez kalınlıkta ince bir doku. Bu biçimde bir araya gelmesiyle elde edilen her tür yapıya denir. Kumaş özellikleri;

Kumaşı oluşturan ipliklerin ham madde kompozisyonu, iplik, cins, numara ve bükümleri, kumaş boyutları, gramaj, iplik sıklıkları, renk ve desen parametreleri ile belirlenir. İşlenmiş kumaşın boyasının hassas olması, kullanılabilecek alanları kısıtlar. Çözünürlüğü yüksek boyalar, leke çıkarma işleminde kumaş boyasında kayıp meydana gelmesi olasılığını artırırlar.

Ham kumaşların temizlenmesinde kullanılan ham kumaş yağ sökücü kimyasallar ham kumaşa zarar vermeden temizleme işlemini gerçekleştirir.

Çünkü geri dönüşüme uygun olarak üretilen doğa dostu ham bez kumaşlar %100 organiktir. Bu nedenle promosyon sektörünün en seçkin ürünü olan ham bez ,bez çanta ,kese ,ayakkabı torbası yapımında kullanılıyor. Ham bez kumaşlar güncel olarak ağırlıkla promosyon bez çanta üretimi, reklam ve promosyon ürünleri üretmek maksadıyla da kullanılmaktadır. Çünkü su bazlı boyalarla üzerine baskı yapıldığında, doğru ellerde de dikimi yapılmışsa gayet kullanışlı ve uzun ömürlü kese, bez çanta, alışveriş çantası, makyaj çantası, fuar çantası, ip büzgülü sırt çantaları, bakliyat saklama çantaları, ürün kılıfı gibi gündelik çantalar elde edilebilir.

Baskılı Ham Bez Çanta

Baskılı bez çantalar, alan boyutlarına uygun olarak veya tam kapsamlı baskı çalışması yapılabilir. Bu nedenle her renk ve bez çanta alanının uygunluğu doğrultusunda baskı yapmaya uygundur. Sektörde kullandığımız baskı tekniği ile su bazlı anti kanserojen çalışmalar yapıyoruz. Bu nedenle doğa dostu ve sektörünüze uygun baskı kalite ve tekniği için siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bez Çanta

Ham bez çanta, özellikle son dönemde sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü birçok sektöre hitap eden ve uygun kullanım alanı tercih sebebi. Modern kullanıma uygun olması ise modaya ayak uydurmasını sağlıyor. Bu nedenle ham bez çantalar herhangi bir sektör sınırlamasına kalmadan tercih ediliyor. Promosyon amaçlı kullanılması marka bilinirliğini sağlıyor. Bu nedenle promosyon ham bez çantalar her sektörde kendine yer buluyor. Promosyon bez çanta her ebat ve ölçüde kullanıma uygun. Sizlerde sektörlerinize uygun bez çanta modelleri için bizlerden fikir alabilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button