Baskılı Bez Kese

Ölçü: 15×20 cm

Baskı Tipi: Çift Yön 2 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez

Diğer Özellikler: Çift İp Büzgülü, İpleri Kendi Kumaşından Dokunmuş Bez Kese

Açıklama

Baskılı Bez Kese

Kumaş keseler yıkama ve uzun süreli kullanıma uygundur. Baskı sistemlerimizde kullandığımız tüm boyalarımız antikanserojen su bazlı boyalardır. Yıkanabilir, sağlığa zarar vermez ve ürünlerin doğallıklarını korur, doğa dostudur.

Ham bez kumaş işlem sonrası herhangi bir müdehaleye uğramadan doğal rengi ile kalır. Çoğunlukla ham renk olarak veya ekru renk olarak bilinmekte. Bazı sektörlerde amerikan bezi olarak da bilinmekte. Dokunduğu tezgahtan üretildiği hali ile kullanılmaktadır. Çünkü ham bez kumaş işlem görmeden kullanıma uygun. Kumaşın ham hali işlenmemiş halden adını alıyor. Kumaş, iplerin, çeşitli yöntemleri ile birleştirilerek belirli hiyerarşide kaplayıcı yüzeylerdir. Bu şekilde oluşturulan yapı ile tanımlanmaktadır. Kumaşın özellikleri;

Kumaşın oluşumunu sağlayan ipliklerin ham madde tahriri, iplik, tür, numara ve kıvrımlar. Bu nedenle kumaş boyutu, gramajı, iplik sıklığı, renk ve desen değişkenleri ile belirlenir. Hassas bir boya ile işleniyor olması, kullanılabilecek alanları kısıtlar. Çözünürlüğü yüksek boyalar, leke çıkarma işleminde kumaş boyasında kayıp meydana gelmesi olasılığını artırır.

Ham kumaşın temizlenmesi için kullanılan ham kumaş yağ çözücü kimyasal ham kumaşa zarar vermeden temizleme işlemini gerçekleştirir.

Çünkü doğa dostu ve geri dönüşüme uygun ham bez kumaşlar tamamen organiktir. Bu nedenle promosyon sektörünün vazgeçilmeyen ürünü olan ham bez, bez çanta, kese, ayakkabı torbası yapmada tercih ediliyor. İsimleri de adını kumaştan almıştır. ham bez çanta, ham bez kese, ham bez ayakkabı torbası gibi. Ham bez kumaşlar güncel olarak ağırlıkla promosyon bez çanta üretimi, reklam ve promosyon ürünleri üretmek maksadıyla da kullanılmaktadır. Çünkü su bazlı boyalarla üzerine baskı yapıldığında, doğru ellerde de dikimi yapılmışsa gayet kullanışlı ve uzun ömürlü kese, bez çanta, alışveriş çantası, makyaj çantası, fuar çantası, ip büzgülü sırt çantaları, bakliyat saklama çantaları, ürün kılıfı gibi gündelik çantalar elde edilebilir.

Bez Kese

Bez keseler günümüzde sıkça tercih ediliyor. Özellikle pazaryerlerinde ürün sunumu ve paketleme amaçlı kullanılmakta. İsim olarak bilinirliğinin az olduğu dönemlerde ise genellikle bakliyat kesesi veya bakliyat torbası olarak bilinirdi. Güncel olarak kendine birçok alanda kullanım imkanı bulan bez keseler her geçen gün popülarite kazanıyor. Sadece büyük torbalar halinde kullanılan bez torbalar artık birçok boyda kullanılıyor. Kullanım amacına göre markaların talepleri doğrultusunda ölçü alanına uygun baskı uygulanarak marka bilinirliği ve tanıtım amaçlı kullanıma uygun. Ürün sunumu amacı ile de marka bilinirliğinin artışını, promosyon ve reklam amacı ile kullanılıyor.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button