Baskılı Gabardin Bez Çanta

Ölçü: 35×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 220 gr/m2 Gabardin Bez Çanta

Diğer Özellikler: 70 cm Kulp Uzunluğu, Baskılı Gabardin Bez Çanta

Açıklama

Baskılı Gabardin Bez Çanta

Baskılı gabardin çantalar da diğer kumaş modellerimiz gibi birçok baskı tekniğine uygun bir çanta modelidir. Gabardin kumaş da diğer kumaşlardan farklı olarak üst kalite bir kumaştır. Üzerine baskı uygulanabilir kumaş modellerinden olan gabardin kumaş çapraz dokuludur. Birçok renk seçenekleri ile her ölçüde üretilebilen gabardin bez çanta promosyon amaçlı da tercih ediliyor.

Gabardin Bez Çanta

Gabardin kumaşı diğer kumaş yapılarından en ayırt edici özelliği dokusu ve kalitesidir. Bu nedenle gabardin bez çantalar diğer bez çanta modellerinden kendini ayırmaktadır. Fakat gabardin kumaş ile de üretim parkurumuzda her ölçü ve modelde bez çantalar üretebiliyoruz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda uygun durumlarda sunulan ve fiyat – performanstan ziyade kalite odaklı bir çanta modelidir. Promosyon bez çanta kategorisinde bulunan farklı etkinlik ve konferanslarda kullanıma uygun olan gabardin bez çantalar kaliteyi odaklıyor. Bu nedenle sadece promosyon bez çanta alanında değil diğer açıdan butik bez çanta satışı yapan müşterimizin de odağı baskılı gabardin bez çanta oluyor.

Toptan Bez Çanta

Diğer bez çanta modellerini olduğu gibi gabardin bez çantaları da toptan üretiyoruz. Baskılı ve baskısız olmak üzere müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim sağlıyoruz. Sadece standart ebatlara bağlı kalmadan farklı model ve ölçülerde de bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Her ölçü ve modelde toptan bez çanta. Buradaki önemli nokta müşterimizin kararı doğrultusunda sektörüne uygun bez çantaların kusursuz üretim ve tedarik sürecinin sağlanması. Bizler de bez çanta modelleri olarak bünyemizde bulunan imalat gücümüz ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyoruz. Çünkü sektör içerisinde ki amaç ve gelişimimiz bu noktada emin adımlarla ilerlememizi sağlıyor.

Bez Çanta Modelleri

Biz bez çanta modelleri olarak müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Kusursuz hizmetin yanı sıra sektörde oluşturduğumuz farklı yapılar ve modern çalışmalar ile kısa sürede bez çanta sektöründe farkındalık oluşturuyoruz. Birbirinden farklı ürün çeşitliliği ile hizmet verdiğimiz bez çanta üretimi konusunda kumaş sınırımız bulunmuyor. Özellikler üst düzey bir kumaş olan gabardin kumaş, diğer seçeneklere göre ayrıca bir kalite algısı sunuyor.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button