Büzgülü Sırt Çantaları

Gündelik kullanımın vazgeçilmezi olan büzgülü sırt çantaları. Günümüzde artan ihtiyaçların cüzdanlardan taşması sırt çantalarını ön plana çıkarıyor. Pratik ve kullanışlı olan ip büzgülü sırt çantası kullanım kolaylığı ile fazlaca tercih ediliyor.

Dilediğiniz ölçü ve kumaş konusu ile ilgili talep veya fiyat sorgularını talep formu üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Büzgülü Sırt Çantaları

Kalın ve büyük sırt çantaları başlı başlına ağır olmaları nedeni ile yerine alternatif. Günlük kullanıma uygun bez çantalar kendine yer buluyor. Sadece omuz askılı olarak değil birçok bez çanta modelleri sunuyor. Bu çanta modelleri arasında her geçen gün kullanımı artan ağzı büzgülü sırt çantamodelidir. Halk arasında ip büzgülü sırt çantası olarak da biliniyor. Hafif, taşıma kolaylığı ve kolaylıkla yıkanabilir olması birçok avantajlarından bazıları. Doğa dostu, çevreye duyarlı ve pamuklu olması ise tercih sebebinde kendini üst sıralara taşıyor.

Baskılı Bez Sırt Çantası

Ağzı büzgülü sırt çantaları üzerlerine baskı yapmaya uygun çantalardır. Üstelik bez kumaştan üretilen çantalar aynı zamanda doğa dostu ve pamuklu ürünlerdir. Baskı yapılabiliyor olması da reklam tanıtım ve promosyon amaçlı kullanıma uygun hale getirmektedir. Bu nedenle birçok kurumsal firma tarafından etkinlikler, organizasyonlar için kullanılan çantalar. Spor salonları tarafından da müşterilerine sunulan ve reklam amaçlı kullanılan çantalardır. Gündelik hayatta kullanıma uygun olması birçok firmanın reklam amacı güderek kullanımı için uygundur. Bu nedenle promosyon bez çantaların kullanım süresinin uzun oluşu ve kalıcığı tercih sebepleri arasında. Bu nedenle ağzı büzgülü sırt çantası diğer adı ile ip büzgülü sırt çantası. Diğer isimleri ipli büzgülü sırt çantası olarak bilinen bez çanta modelleri promosyon amaçlı tercih edilir. 

Ağzı Büzgülü Sırt Çantası Toptan

Toptan olarak üretimi gerçekleştirilen ağzı büzgülü sırt çantası. Fakat minimum 50 adet ile başlayan ve sonsuz adede kadar üretimi sağlanan bir çanta modelidir. Fakat talep edilen ölçü ve ebatlarda baskılı ve baskısız olarak üretilmeye uygundur. Çünkü bez çanta modelleri sadece ip büzgülü çanta üretimi ile sınırlı değil. Dilediğiniz omuz askılı çanta modellerini de üretime uygundur. 

İp Büzgülü Bez Sırt Çantası İmalatı

Bez büzgülü sırt çantası imalatı ve satışı yapan bez çanta modelleri, her ölçü ve ebatta üretim parkuruna sahiptir. Çünkü müşterimizin bizlerden talep ettiği her bez çanta modelini üretmeye hazır durumdayız. Bu nedenle farklı model ve ölçülerde imalata uygundur. Farklı baskı teknikleri ile büzgülü sırt çantasının üzerinde görmek istediğiniz görsel ile üretimini gerçekleştirebiliriz. Bez çanta modelleri olarak sadece ip büzgülü sırt çantası odaklı kalmıyoruz. Dilediğiniz her çeşit bez çanta modelini üretmeye uygun parkura sahibiz. Müşterilerimize imalat ve satış hizmetlerini ve satış sonrası desteğimizi sunuyoruz.

Baskılı ve baskısız ürünler konusunda sadece çanta odaklı kalmıyor çok kısa bir süre sonra baskılı ve baskısız tişört üretimiyle de sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button