Baskılı Tela Çanta

Ölçü: 40×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön 2 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 80 gr/m2 Tela (Nonwoven) Çanta

Diğer Özellikler: 20 cm Körüklü 70 cm Kulp Uzunluğu

Açıklama

Baskılı Tela Çanta

Firmanızın logosunu veya tanıtım ve reklamını gerçekleştirmek istediğiniz görseli basabiliyoruz. Bez çanta ebatları doğrultusunda logonuzu veya herhangi bir görselin baskı çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Farklı baskı teknikleri ile sektörüne uygun olan ile çalışıyoruz. Farklı renk tela çanta üzerine yapılabilir baskı çalışmaları ile farklı çalışmalar çıkarabiliyoruz.

Tela kumaş nedir?

Tela, kumaşın daha etkili bir forma kavuşturmak amacı ile tekstil sektöründe kullanılmaktadır. Sert kıvamı ve dayanıklılığının artışını sağlar. Kumaş katılaştırır ve belirli bir forma sokar.

Tekstil sektöründe birçok ürün amacı ile kullanılan tela kumaş kendisine çanta sektöründe de yer bulmuştur.

Birçok kullanım amacının yanı sıra bez çantalar ile anılmaya başlamış ve promosyon çantalar ile ciddi yer edinmiştir. Promosyon ve tanıtım amaçlı kullanıma oldukça uygundur. Birçok firma tarafında sıkça tercih edilir. Fuarlar ve diğer promosyon amaçlı tanıtımlar için.

Tela Çanta

Tela çantalar baskılı olarak tercih edilmektedir. Firmaların reklam ve tanıtım amacı ile kullanılması uygundur.

Bir geri dönüşüm ürünü olan tela kumaş dolayısı ile geri dönüşüm ürünü olan tela çanta olarak çevre dostu bir yatırımdır. Reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılması oldukça uygun ve mantıklı bir reklam çeşididir.

Toptan Tela Çanta

Toptan olarak üretimini sağladığımız tela çantalar farklı isimlerle de bilinmektedir. Nonwoven çanta olarak da bilinen çantalardır. Sektörde tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Birçok farklı sektöre sağladığımız tela çantaları toptan üretiyoruz. Firmanızın talepleri ve sektörünüzün beklentisi doğrultusunda farklı ölçülerde üretim sağlıyoruz. Bu nedenle minimum bin adetten başlayan üretim politikamız ile farklı ölçü ve modellerde toptan bez çanta üretiyoruz.

Körüklü Tela Çanta

Müşterilerimizin sıklıkla sorduğu sorular ile yazılarımızı hazırlıyoruz. Çünkü sıklıkla gelen sorular arasında körüklü tela çanta üretimi sağlıyoruz. Talepler doğrultusunda körüklü tela çanta üretimi gerçekleştiriyoruz.  Tam körüklü veya istenilen ölçülerde körük detayı ile körüklü tela çanta üretimi sağlıyoruz.

Bu nedenle Bez Çanta Modelleri olarak birçok farklı çanta modelleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizler de sektörlerinize uygun farklı kumaş seçeneklerinden biri ile dilediğiniz ölçü ve bez çanta modelleri için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button