Baskılı Ham Bez Kese

Ölçü: 15×25 cm

Baskı Tipi: Tek Yön 2 Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez

Diğer Özellikler: Çift İp Büzgülü, İpleri Kendi Kumaşından Dokunmuş Bez Kese

Açıklama

Baskılı Ham Bez Kese

Baskılı ham bez keseler uzun süreli kullanıma ve yıkamaya uygundur. Baskı bünyemizde kullandığımız tüm boyalarımız antikanserojen su bazlı boyalardır. Yıkanabilir, sağlığa zarar vermez ve ürünlerin doğallıklarını korur, doğa dostudur.

Bez keseler günümüzde birçok sektörde farklı amaçlar ile tercih ediliyor. Çoğunlukla tanıtım ve reklam amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle baskılı ürün tercihi daha sıkı görülüyor. Farklı boyut ve modellerde sektörüne uygun bez keseler tasarlıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en verimli ürün sunumu gerçekleştiriyoruz. Günümüzde özellikle pazaryerleri başta olmak üzere birçok sektör bez kese kullanıyor. Çünkü müşterilerine da çekici sunum ve kalıcı reklam amacı sağlıyor.

Bez Keseler

Baskılı bir bez kese içersinde sunumunu yaptığınız ürün dışında bez kese kullanılmaya devam ediyor. Bu durum size organik bir reklam olacağı sağlıyor. Ürettiğimiz bez keselerin yıkamaya dayanaklı oluşu da bu durum için ayrıca bir avantaj. Kalite algısının yanı sıra ürettiğimiz ürünler pamuklu ve doğa dostu ürünler. Çevreye duyarlı bir firma imajı günümüzde birçok markanın ihtiyacı durumunda. Çünkü günümüzde birçok marka kalite algısı amacı ile doğaya zarar verici ürünler tercih ediyor. Gerek sunum gerekse geri dönüşüme etkisi ile bu noktada bez keseler sektörde kendine yer buluyor.

Bez Kese

Baskılı ham bez keseler kese grubu içerisinde en sık tercih edilenidir. Ürünün doğallığı, kullanım yaygınlığı ve birçok sektöre uyumlu oluşu tercih sebebidir. Her geçen gün kullanım alanı genişleyen bez keseler güncel trend. Uyguladığımız baskı tekniği ile her görsel baskı alanı için uygun.

Ham bez kese bir ambalaj olmanın dışında etkinliklerde sunum için de tercih sebebi. Çünkü maliyet ve kalıcılığı bez keseleri birçok alternatifinin önününde tutmakta. Marka algınız ve fiyat/performans tanıtım çalışmalarınız için bez keseleri tercih edebilirsiniz. Sektörünüze uygun sadece bez kese için değil aynı zamanda diğer bez çanta modelleri için de bizlerden öneri alabilirsiniz.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button