İmperteks Sırt Çantası

Ölçü: 30×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön – Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 270 denye yumuşak Imperteks

Diğer Özellikler: Su geçirmez paraşüt kumaşı

Notlar : Yapısının dayanıklı olması ve hava koşullarına uygun olması nedeniyle ön plana çıkıyor. İmperteks kumaş oldukça geniş bir kullanım alanına sahip ürünler arasındadır.

Açıklama

İmperteks Sırt Çantası

İmperteks kumaş yapısı ile su geçirmez ve tamamen palyester oxford kumaş ile üretilmiştir. Canlı ve doygun renklerin elde edilebildiği imperteks kumaş çanta sektöründe de kullanıma uygundur. Genellikle sırt çantası olarak kullanıma uygundur. Ağzı büzgülü sırt çantası yanı sıra talepler doğrultusunda farklı modeller için de kullanıma uygundur. Birçok renk çeşidi mevcut. Kurumsal renklerine uygun görsel ile çanta rengini bir arada kullanabilirsiniz. Renklerin birbiri ile uyumunun kolayca sağlanabildiği bir alternatif imperteks sırt çantası.

İmperteks sırt çantaları genel olarak ağzı büzgülü çanta olarak da bilinmektedir. Kullanım alanları sektörlerine göre farklılık gösterebilir. Genellikle özel okullar promosyon amaçlı üretime uygun görürler. Bunun yanı sıra spor kıyafetleri barındırmak amaçlı olarak promosyon için kullanan markalar mevcut.

Bu nedenle sizlerde sektörünüze uygun su geçirmez imperteks çanta taleplerinizi bizlerle karşılayabilirisiz. Sektörlere uygun baskı ve görselinize uygun çalışmalar ile özgün bez çantalar üretiyoruz.

Ağzı Büzgülü Bez Çanta

Promosyon bez çanta üretimleri arasında olan ağzı büzgülü bez çantalar, birçok sektöre hitap ediyor. Bu nedenle diğer bez çanta modellerini olduğu gibi imperteks bez çantaların da toptan üretimini sağlıyoruz. Farklı ölçü ve modeller ile birçok model üretim parkurumuza uygun. Farklı ip seçenekleri ile markanıza özgün dokunuşlar yaklayabilir, kalite algısını farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Sektörde ki en temel amaçlarımızdan olan özgün çalışma ve üretim politikası bizi toptancı mantığından öteye taşıyor. Bez çanta modelleri olarak imperteks kumaştan çanta ve benzeri model ile ilgili sadece ağzı büzgülü çantalar değil farklı modeller de üretebiliyoruz.

Baskılı İmperteks Sırt Çantası

İmperteks sırt çantası, birçok baskı tekniği ile çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz ürünler mevcut. Farklı kumaş renkleri üzerine farklı renklerde baskıları kusursuz gerçekleştiriyoruz. Beyaz renk baskının dahi sorunsuz basımını gerçekleştirebiliyoruz. İster tek renk istek çok renk her adet renk içeren logo ve görsele baskı gerçekleştirebiliyoruz.

Bu nedenle şirket bünyemizde her sektöre hitap eden kumaş modeli ve bez çanta modelleri mevcuttur. Doğru tanıtım ve promosyon ürünü için doğru bez çanta tercihi önemlidir.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button