Baskılı Ham Bez Kese

Ölçü: 15×20 cm

Baskı Tipi: Çift Yön Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 140 gr/m2 Ham Bez

Diğer Özellikler: Çift İp Büzgülü, İpleri Kendi Kumaşından Dokunmuş Bez Kese

Açıklama

Baskılı Ham Bez Kese

Günümüzde birçok işletme artık ürünlerinin paketlemek amacı için bez keseleri tercih ediyor. Bu nedenle her geçen gün rağbeti artış gösteriyor. Ürün ebatlarına göre uygun ölçülerde ham bez kese üretiyoruz. Markalar bilirlik ve reklam amacı ile logolarını baskı yaparak kullanıyor. Buradaki durum sadece markanın ürün paketlesi değil aynı zamanda ürünün ve markanın akılda kalıcığını artırıyor. Bu nedenle promosyon ve tanıtım amacı ile de tercih edilmeye uygun. Etkinlikler, konferanslar ve kına kesesi, düğün kesesi gibi ihtiyaçlarda dahi kullanılmakta.

Çünkü doğa dostu ve geri dönüşüme uygun ham bez kumaşlar tamamen organiktir. Bu nedenle promosyon sektörünün vazgeçilmeyen ürünü olan ham bez, bez çanta, kese, ayakkabı torbası yapmada tercih ediliyor. İsimleri de adını kumaştan almıştır. ham bez çanta, ham bez kese, ham bez ayakkabı torbası gibi. Ham bez kumaşlar güncel olarak ağırlıkla promosyon bez çanta üretimi, reklam ve promosyon ürünleri üretmek maksadıyla da kullanılmaktadır. Çünkü su bazlı boyalarla üzerine baskı yapıldığında, doğru ellerde de dikimi yapılmışsa gayet kullanışlı ve uzun ömürlü kese, bez çanta, alışveriş çantası, makyaj çantası, fuar çantası, ip büzgülü sırt çantaları, bakliyat saklama çantaları, ürün kılıfı gibi gündelik çantalar elde edilebilir.

Bez Kese

Kumaş kese modelleri, çeşitli kumaşlar ile modellenmeye ve ölçülendirmeye uygun. Bez kese, ham renk veya renkli kumaş modelleri ile üretilebilir. Bu nedenle, bez kese modelleri içersinde, renkli ipli bez kese veya renkli bez keseler üretmek mümkün. Özellikle etkinlik ve organizasyonlar için sıklıkla tercih edilen bez keseler, her ölçü ve ebatta üretilebiliyor. Bez kese, kına kesesi, bakliyat kesesi, kahve kesesi ve düğün kesesi gibi birçok isimle biliniyor. Ürün sunumu için de kullanıma uygun olan bez kese, toptan üretim imkanı ile istenilen adette üretilebiliyor.

Toptan Bez Kese

Toptan bez kese modelleri üretiyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda toptan üretim gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz markalarının sunum tanıtımı amacı ile tercih ediyor. Genellikle ürün sunum ve paketlenmesi durumunda kullanımı tercih ediliyor. Ürünlerin ebat ve ölçülerine göre her ölçü ve ebatta toptan üretim gerçekleştiriyoruz.

 

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button