Baskılı Polyester Sırt Çantası

Ölçü: 30×40 cm

Baskı Tipi: Tek Yön – Tek Renk Emprime

Kumaş Özelliği: 270 denye yumuşak Imperteks

Diğer Özellikler: Su geçirmez Paraşüt Kumaşı

Notlar : Yapısının dayanıklı olması ve hava koşullarına uygun olması nedeniyle ön plana çıkıyor. İmperteks kumaş oldukça geniş bir kullanım alanına sahip ürünler arasındadır.

Açıklama

Baskılı Sırt Çantası

Firmanızın tanıtım amacı ile yaptırmak istediği baskı ile birlikte sırt çantası üretiyoruz. Farklı baskı teknikleri ile sektörünüze uygun çalışmalar yapmaktayız. Çanta boyutu ile orantılı olarak görsel çalışmalarının baskı uygunlanması ile promosyon ürününüzü bizlerden tedarik edebilirsiniz.

Bu nedenle şirket bünyemizde her sektöre hitap eden kumaş modeli ve bez çanta modelleri mevcuttur. Doğru tanıtım ve promosyon ürünü için doğru bez çanta tercihi önemlidir.

İmperteks kumaş yapısı ile su geçirmez ve tamamen polyester oxford kumaş ile üretilmiştir. Canlı ve doygun renklerin elde edilebildiği imperteks kumaş çanta sektöründe de kullanıma uygundur. Genellikle sırt çantası olarak kullanıma uygundur. Ağzı büzgülü sırt çantası yanı sıra talepler doğrultusunda farklı modeller için de kullanıma uygundur. Birçok renk çeşidi mevcut. Kurumsal renklerine uygun görsel ile çanta rengini bir arada kullanabilirsiniz.

İmperteks Sırt Çantası

Genellikle ağzı büzgülü çanta veya sırt çantası olarak tercih edilen imperteks çantalar. Okullar için de kullanıma uygun. Sırt çantası formu ile kullanımı tercih ediliyor. Su geçirmez olması okul çantası için kullanımında tercih sebebi oluyor. İmperteks kumaş aynı zamanda paraşüt kumaşı veya şemsiye kumaş olarak da bilinmektedir. Farklı isimlerle biliniyor olması kumaşın standart yerlerde kullanımını düşündürse de bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Toptan Ağzı Büzgülü Bez Çanta

Bez Çanta Modelleri olarak özellikle bizlere sorgulanan taleplerin kullanım alanını sorgulamaktayız. Çünkü buradaki amacımız bizlere danışan kullanıcıların doğru bez çantayı doğru amaçla kullanmasıdır. Birçok çanta modeli ile içersinde bulunduğumuz bez çanta sektörü tüm firmalara uygun çanta modeli ile sunulması amacındayız.

error: Web Sitemizde Sağ Tık Devre Dışı Bırakılmıştır.
Whatsapp
Call Now Button